Враховуючи військові дії і визвольну війну українського народу проти російських загарбників, дана фахова школа присвячена специфіці реґіонарної анестезії і аналгезії в умовах військових дій і різних етапів евакуації, різним аспектам знеболення пацієнтів в умовах військових дій  в тилових лікарнях. Крім того, будуть доповіді і майстер класи стосовно інвазивного лікування хронічного болю.

 

Фахова школа складається з двох частин. Протягом заходу будут надані доповіді українських і світових спікерів щодо технік реґіонарної анестезії та лікування болю. Особливу увагу буде приділено відпрацюванню навичок використання ультразвуку у форматі майстер класів, із демонстрацією методик на волонтерах. Другий день фахової школи присвячений огляду різних методів лікування хронічного болю стосовно до пацієнтів із нейропатичним, постампутаційним і резидуальним болем. Фахова школа відбуватиметься в конференц-залі або в бомбосховищі КЛ «Феофанія» залежно від ситуації.

 

Програма Різдвяної Школи Реґіонарної Анестезії традиційно насичена і збалансована у поєднанні навчання та відпочинку. Додаткову програму, яка включає культурні заходи, зареєстровані учасники отримають на електрону пошту.

Після навчання учасники проходять тестовий контроль знань і отримують сертифікат учасника з нарахуванням 20 балів БПР.